Kedves Látogató!

Örülünk, hogy rátalált honlapunkra. Mit fedezhet itt fel? Fényeket, képeket, apró villanásokat, tovatűnő részleteket az előttünk feltárulkozó világról, amelyen megakadt szemünk. Ezt a honlapot azért alkottuk, hogy bemutathassa egyesületünk tagjainak szerteágazó tevékenységét: a természetfotózástól a riportkészítésig, a portrétól a tájképig.  Mindemellett igyekszünk bevonni  látogatóinkat a fotóklub történéseibe egy virtuális ablakon keresztül: kiállításokra, programokra, workshopokra, fotótúrákra invitáljuk. Nézzen körül nálunk, és keressük a találkozás lehetőségeit, akár az itt megadott elérhetőség alapján, vagy személyesen egy-egy kiállítás megnyitóján!

Please update your Flash Player to view content.

Június legvégén kaptuk a hírt, hogy a "6 Euro"-s nemzetközifotópályázaton fantasztikus eredmény született: Ligeti László FIAP arany érmet kapott Elválás c. fotójáért. Emellett még két elfogadott képe van ugyanitt. További eredmények: Bolvári Csilla 5 elfogadott fotó. Horosnyi Sándor 3 elfogadott fotó.A klubból ők hárman indultak ezen a versenyen.