I. Délvidék Fotópályázat 2018

MAFOSZ védnökséggel meghirdetett, papír alapú fotópályázat

A bajai Duna Fotóklub Egyesület nyilvános fotópályázatot hirdetett papír alapú alkotások számára, két kategóriában, kötetlen színes és kötetlen monokróm.

A pályázaton részt venni, kategóriánként legfeljebb 4 olyan papír alapú fotóval lehetett, melyeket nem díjaztak egyéb magyarországi fotópályázaton és 2 évnél nem régebben készültek.  A zsűrizés menete többfordulós volt; az első forduló igen-nem, a második forduló 1–10-ig pontozás, a harmadik fordulóban pedig a pontozáskor az első 10 kép közül a zsűri tagjai – egymással megvitatva – döntöttek a díjakról. A zsűri tagjaiBaán Katalin (E-MAFOSZ/b, MAFOSZ alelnök) Cegléd, Bedi Gyula (EFIAP, A-MAFOSZ/s, MFVSZ alelnök) Kalocsa, és Kiss Imre (EFIAP/b, E-MAFOSZ/g) Pécs, voltak. Az I. Délvidék Fotópályázatra 53 alkotó, két kategóriában 375 darab képet küldött be, amiből a  zsűri döntése alapján a két kategóriában 31 alkotó 62 képe kerül majd kiállításra. A kiállításra bezsűrizett fotók digitális változata és a zsűrizés jegyzőkönyve a Duna Fotóklub Egyesület archívumába került, és hamarosan, honlapunkon legalább 5 éven keresztül visszanézhető, megtekinthető lesz.

Ide kattintva letölthető a

Díjazott alkotások listája