Legfrissebb híreink

Left direction
Szeretettel meghívjuk egy találkozásra Papp Elek fotóművésszel... ...
Right direction

Bajai hangulatok - Országos fotópályázat - 2015. november 6.

Bajai hangulatok” címmel a Duna Fotóklub Egyesület fotópályázatot hirdetett a "Bajai Fotósnap" keretein belül. A pályázatra 2 ország több mint 7 városából érkeztek alkotások, pontosabban, 54 pályázó több mint 260 pályamunkával nehezítette meg a zsűri korántsem irigylésre méltó munkáját.

A pályázat témája: Bajai hangulatok. Beadási határidő: 2015. október 20. Értékelés: 2015. október 25. - november 1. Díjkiosztó és eredményhírdetés: 2015. november 6.  A zsűri tagjai: Kovács Zita, bajai művészettörténész, a Türr István múzeum igazgatója, Pump Károly, fotóművész, Baja díszpolgára és Bedi Gyula, fotóművész, Uszód polgármestere. Elfogadásra került 20 alkotás melyek a "Bajai fotósnapon" bemutatásra kerültek a bajai Kultúrpalotában.

Első díj: Horosni Ria - Bajai minimál. Második díj: Ligeti László - Sikátor. Harmadik díj: György Renáta - Fénypillérek. Különdjak: Bolvári Csilla - Kövek között, Görbe Ferenc - Kálvária és Horosni Ria - Sugóparti ködös fák.

Az elfogadott alkotások listája: 1. Horosni Ria - Bajai minimál . 2. Ligeti László - Sikátor, 3. György Renáta - Fénypillérek, 4. Bolvári Csilla - Kövek között, 5. Görbe Ferenc - Kálvária, 6. Fehér Vilmos - Halfesztivál, 7. Bakó Csaba - Hajnali horgászok, 8. Fischbackné Horváth Ildikó - Éjszakai ívek, 9. Göldner Tiborné - Ködös magány, 10. Komár Pál - Kontraszt, 11. Oláh András- Késő este érkezem, 12. Fehér Vilmos - Múltidéző, 13. Dr. Cseh László - Népünnepély, 14. Marton Ágota - Panoráma, 15.Horosni Ria - Sugóparti ködös fák, 16. Bőthe Zoltán - Szinkronban, 17. Göldner Tiborné - Tükröződés, 18. Ligeti Zoltán - Tél, 19. Bakos Tímea - Téli csendélet-sétány, 20. Kiszner Piroska - Utazás.